1. Tellimiseks valige meie kodulehelt soovitud kaup/kaubad
  2. Kui Te olete kauba välja valinud, saatke palun oma tellimus e-maili teel olevst at servus dot ee
  3. Kauba eest maksmine toimub meie poolt Teile saadetud arve alusel
  4. Kui raha on firma arvele laekunud saadetakse tellitud kaup 24 tunni jooksul (va puhkepäevadel ja riiklikel pühadel) Teie poole teele
  5. Kauba kohaletoimetamine toimub üldjuhul kullerpostiga. Vastavalt ostja soovile on võimalikud ka teised kauba kohaletoimetamise viisid
  6. Kauba kohaletoimetamise kulud tasub ostja
  7. Tartu linna piires on võimalik tasuta kauba kohaletoimetamine, või eelnevalt kokku lepitult on võimalik ostjal ka ise kaubale järgi tulla
  8. Küsimuste tekkimisel helistage julgelt tel 5139442

 

Uudised:

 

 

Vanemuise Teatri ooperi Rehepapp etendusel kasutatakse OÜ Servuselt ostetud hüppekarkusid

 

Üks lõik peaproovist teatris Vanemuine Marko Matvere poolt lavastatavast etendusest.  Tauno Aintsi ooper Rehepapp.
Urmas Lennuki libreto Andrus Kivirähki romaani ainetel. Sellel etendusel kasutatakse OÜ Servuse kodulehel paari müügil olevatest "hüppekarkusid" ehk skyrunnereid. 

 

    

17. augustil 2013 oli OÜ Servus kutsutud Eesti Õpilasliidu poolt korraldatud suveseminarile Vaibla puhkekeskusesse

Eesti Õpilasesinduste Liidu algatusel toimus 16.-18. augustil 2013 suveseminar "Üheskoos kindluseni" Viljandimaal imekaunis Vaibla Puhkekeskuses. Tegu oli kauaoodatud suvesündmusega, mille raames kohtus 154 noort üle kogu Eesti, et üheskoos arutada neile oluliste teemade üle. Eelkõige keskendus selleaastane Suveseminar vähemate võimalustega noorte kaasamisele.
Sinna oli kutsutud 17. augustil ka OÜ Servus, et tutvustada selliseid kaasaegseid spordi- ja vabaaja veetmise vahendeid nagu "Hüppekargud ja Maagiline Ratas"

Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis toob kokku Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoole. EÕEL on suurim esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu ligi 100 000 õpilast.

OÜ Servus Hauka laadal 2012 Antslas

11. augustil käis OÜ Servus Antslas Hauka laadal. Firma poolt pakutava kauba, ehk Maagiliste Rataste ja Hüppekarkude vastu oli huvi suur.Julgematel oli võimalus neid spordivahendeid ka katsetada.

 

 

 

 

 

 

X Õpilaste Suvekool Varemurrus Pärnumaal

 Video vaatamiseks vajuta pildile:

9-12 augistil toimus Eesti Õpilasesinduste Liidu poolt korraldatud Varemurru Puhkekeskuses X Õpilaste Suvekool.
Sinna oli kutsutud üllatuskülalisena OÜ Servus ning Tartu Anne Noortekeskust esindas noorsootöö spetsialist Žanna, tutvustamaks Hüppekarkusid/Skyrunnereid ja Maagilist Ratast. Oli ülimalt tore vaadata, kuidas noored uusi sportmisvõimalusi katsetades seda tegevust nautisid.

 

 

Eesti Maanteemuuseumis 23.juulil 2011 toimunud üritus "Tulevased sõidukid"

23. juulil sellel aastal toimus Eesti Maanteemuuseumis üritus sarjast „Ka nii võib” kus OÜ Servus oli demonstreerimas Maagilist Ratast
 

Mõned pildid sellest päevast: